OFERTA

PortAll MF logotyp, Portall Mieczysław Falkowski logotyp, internet w świdwinie, internet świdwin, internet szerokopasmowy w świdwinie, internet szerokopasmowy świdwin, internet światłowodowy w świdwinie, internet światłowodowy świdwin, internet radiowy w świdwinie, internet radiowy świdwin, internet bezprzewodowy świdwin, internet bezprzewodowy w świdwinie, spawanie światłowodów świdwin, spawanie światłowodów zachodniopomorskie, spawanie światłowodów okolice szczecina

Wirtualne BOK

PortAll MF, Portall Mieczysław Falkowski, internet w świdwinie, internet świdwin, internet szerokopasmowy w świdwinie, internet szerokopasmowy świdwin, internet światłowodowy w świdwinie, internet światłowodowy świdwin, internet radiowy w świdwinie, internet radiowy świdwin, internet bezprzewodowy świdwin, internet bezprzewodowy w świdwinie, spawanie światłowodów świdwin, spawanie światłowodów zachodniopomorskie, spawanie światłowodów okolice szczecina, Oferta na internet w Świdwinie

INTERNET

Dostęp do szerokopasmowego Internetu realizujemy poprzez łącza przewodowe, bezprzewodowe oraz światłowodowe. W zależności od lokalizacji i możliwości technicznych oferujemy różnego rodzaju łącza dla osób indywidualnych oraz firm.

FTTH, Wi-Fi, Wire...

Nie wiesz, w której technologii łącze wybrać? Jakiej przepływności (szybkości) łącze potrzebujesz? Poradzimy, podpowiemy, wytłumaczymy, która będzie odpowiednia, możliwa, najlepsza do realizacji w Twoim przypadku.

Zewnętrzny, stały adres IP, transmisja danych pomiędzy oddziałami firmy

Potrzebujesz oglądać obraz z kamer monitoringu będąc poza siedzibą firmy na telefonie komórkowym lub tablecie? Potrzebujesz łączności w oddziałach firmy? To dla nas nie problem. Dobierzemy i skonfigurujemy sprzęt. Zrealizujemy Twoje specjalistyczne wymagania.

SZczegóły oferty

PortAll MF, Portall Mieczysław Falkowski, internet w świdwinie, internet świdwin, internet szerokopasmowy w świdwinie, internet szerokopasmowy świdwin, internet światłowodowy w świdwinie, internet światłowodowy świdwin, internet radiowy w świdwinie, internet radiowy świdwin, internet bezprzewodowy świdwin, internet bezprzewodowy w świdwinie, spawanie światłowodów świdwin, spawanie światłowodów zachodniopomorskie, spawanie światłowodów okolice szczecina, Oferta na telewizję w Świdwinie

TELEWIZJA IP

Kilka lat temu nasze portfolio wzbogaciliśmy o usługę Telewizji IP w jakości HD (high definition - czyli wysokiej rozdzielczości) przy współpracy z firmą JAMBOX. Ponad 100 kanałów w jakości HD i cyfrowy przesył sygnału - w XXI wieku to standard.

HBO, Canal+, Cinemax, Eleven Sports...

Już nie musisz dłużej się zastanawiać, którą telewizję wybrać, by mieć dostępne kanały   z różnych platform. HBO, a może Canal+? Nieważne... - mamy to!!!

Multiroom, wideo na życzenie VOD, HBO GO, telewizja on-line

Różnicą pomiędzy tradycyjną a naszą innowacyjną telewizją jest szereg usług dodatkowych zwiększających komfort oglądania telewizji oraz nowe możliwości dostępu do materiałów filmowych i programów telewizyjnych czy innych ciekawych treści. Nagrywanie programów na zewnętrznym dysku czy oglądanie programu od początku (przesunięcie w czasie) jest możliwe tylko w przypadku telewizji nadawanej cyfrowo.

SZczegóły oferty

PortAll MF, Portall Mieczysław Falkowski, internet w świdwinie, internet świdwin, internet szerokopasmowy w świdwinie, internet szerokopasmowy świdwin, internet światłowodowy w świdwinie, internet światłowodowy świdwin, internet radiowy w świdwinie, internet radiowy świdwin, internet bezprzewodowy świdwin, internet bezprzewodowy w świdwinie, spawanie światłowodów świdwin, spawanie światłowodów zachodniopomorskie, spawanie światłowodów okolice szczecina, Oferta na inne usługi w Świdwinie

INNE USŁUGI

W związku z tym, że wszystko to co związane jest z budową i utrzymaniem własnej sieci robimy sami, naszą wiedzą i umiejętnościami możemy podzielić się przy realizacji projektów dla innych firm.

Projektowanie i budowa sieci, spawanie światłowodów...

to tylko niektóre z rzeczy, które można nam zlecić. Ponieważ nasza sieć jest zbudowana w różnych technologiach, wiemy jak wygląda od podstaw praca z sieciami kablowymi, bezprzewodowymi oraz światłowodowymi. Na "własnym organiźmie" widzimy jak działa sprzęt różnych producentów, jakie są ich zalety oraz wady. Wykorzystaj nasze doświadczenie - warto!

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Administracja sieciami, modernizacje istniejącej infrastruktury, budowa i zarządzanie stronami WWW, to usługi, które również możemy zrealizować.

SZczegóły oferty

PortAll MF, Portall Mieczysław Falkowski, internet w świdwinie, internet świdwin, internet szerokopasmowy w świdwinie, internet szerokopasmowy świdwin, internet światłowodowy w świdwinie, internet światłowodowy świdwin, internet radiowy w świdwinie, internet radiowy świdwin, internet bezprzewodowy świdwin, internet bezprzewodowy w świdwinie, spawanie światłowodów świdwin, spawanie światłowodów zachodniopomorskie, spawanie światłowodów okolice szczecina, Oferta na inne usługi w Świdwinie

Projektowanie stron WWW

Od początku istnienia naszej pierwszej strony www zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem i administracją stron sieci WEB. Nie musisz martwić się już znajomością pojęć typu: domena, hosting, dns, pozycjonowanie. Kompleksowo zrealizujemy projekt i wdrożymy go do "życia" w sieci.

HTML, PHP, CSS, JavaScript, CMS...

to tylko kilka pojęć ze słownika designera stron. Trendy zmieniają się dość szybko i tak jak kiedyś strony projektowało się wyłącznie w oparciu o język html, tak dzisiaj głównie projektuje je się w oparciu o systemy CMS - Content Management System (System Zarządzania Treścią).

Projekty stron WWW dla firm

Jeśli jesteś firmą i nie masz jeszcze firmowej strony www, to nadszedł już czas by ją stworzyć i zaprezentować się w sieci.

SZczegóły oferty

PortAll MF, Portall Mieczysław Falkowski, internet w świdwinie, internet świdwin, internet szerokopasmowy w świdwinie, internet szerokopasmowy świdwin, internet światłowodowy w świdwinie, internet światłowodowy świdwin, internet radiowy w świdwinie, internet radiowy świdwin, internet bezprzewodowy świdwin, internet bezprzewodowy w świdwinie, spawanie światłowodów świdwin, spawanie światłowodów zachodniopomorskie, spawanie światłowodów okolice szczecina, Oferta na internet i telewizję w Świdwinie
PortAll MF WEB design Świdwin, projektowanie stron www Świdwin, projektowanie stron internetowych Świdwin, freelancer nowoczesnych stron responsywnych w Świdwinie, projektant stron responsywnych Świdwin.

Lokalny dostawca Internetu światłowodowego (FTTH), bezprzewodowego (Wi-Fi), przewodowego (UTP, FTP), oraz Telewizji HD (IPTV).


Zadzwoń: 789 000 582

Znajdź nas w sieciach społecznościowych:

PortAll MF WEB design Świdwin, projektowanie stron www Świdwin, projektowanie stron internetowych Świdwin, freelancer nowoczesnych stron responsywnych w Świdwinie, projektant stron responsywnych Świdwin, PortAll MF facebook

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2023r.

Polityka prywatności          Administrator strony: PORTALL MF 2004-2023r.